Üye Girişi
Detaylı arama ile firma bilgileri, ürün bilgileri, sektör bilgileri gibi kriterler belirterek daha isabetli sonuçlar elde edebilirsiniz.
Partnerlarımız
Süper Kobi Hazır Web Sitesi
Firmaların internette tanıtım ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla uygun maliyetlerde komple bir çözüm üretmek amacıyla oluşturulan SUPERKOBİ HAZIR WEB SİTESİ , birçok kobinin web sitesi ihtiyacını en uygun koşullarla karşılamak amacıyla oluşturulmuştur.Süper Kobi Hazır Web Sitesi sistemi piyasada bulunan hazır site sistemi içindeki en hazır site sistemidir. Yenilenen Süper Kobi hazır web sitesi ile responsive web tasarımlarına ulaşmak artık çok kolay ve ekonomik oldu.
Turkexpo.net ile Kolayca bulunursunuz
Turkexpo.net "en" lerin sitesi Türkiyenin pozitif anlamda bir çok "en" olması için kurulan Turkexpo.net web sitesi , firmalara ücretsiz bir tanıtım platformu olarak hizmet etmeyi amaçlamaktadır. Turkexpo.net "en" güncel portal Bilgileri güncel tutabilmek için fazla kayıt olmasını engelleyebilme ihtimalini göze alarak belirli süre ile sisteme giriş yapmayan her üyenin pasife çekilerek bilgi kirliliğinin oluşması engellenmektedir. Turkexpo.net ile Kolayca bulunursunuz
Merkezi Veritabanı Hizmet Sağlayıcısı - MHTS Hizmeti
MTHS HiZMETi HAKKINDA ( Merkezi Veri Tabanı Hizmet Saglayıcı ) Yeni Ticaret Kanunu kapsamında denetime tabi sermaye sirketlerinin web sitelerinde yayınlamaları gereken bir takım bilgi ve belgeler kanun kapsamında belirlenen formatlarda yayınlanmalıdır. Bu konuda Merkezi Veri Tabanı Hizmet Saglayıcı ( MTHS ) hizmeti için yetkili olan firmalardan bu hizmetin satın alınması gerekmektedir. MTHS’ler faaliyetlerini bakanlıkca verilmis izne baglı olarak yürütürler. Denetime tabi sermaye sirket
Merkezi Veritabanı Hizmet Sağlayıcısı - MHTS Hizmeti - ticaret kanunu uyumlu web sitesi
Yeni Türk Ticaret kanunu kapsamında denetime bağlı sermaye şirketlerinin almak zorunda olduğu MTHS hizmeti konusunda faaliyetler yürüten firma web sitesidir. Sadece doğru kodun oluşturulması ile sorumluluğunu bitmemekte aynı zamanda yönetmeliğe uygun olarak web sitenize bu kodların da yerleştirilmesi gerekmektedir. Sadece web tasarım hizmeti veren firmaların yapmış olduğu uygulamalarda hatalar olduğu sıkça görülmektedir.
Afrotrade
AFROTRADE Afrika'nın dev ve muhtaç pazarını genişletmek isteyen herhangi bir ticari kuruluş için mükemmel bir fırsat sağlar. Aşağıdaki gibi kuruluşlar olabilir. İmalatçılar, ihracatçılar, tüccarlar, distribütörler, toptancılar. İnşaatçılar, müteahhitler, endüstriyel proje danışmanları, havayolları, oteller, turizm ve kargo şirketleri, serbest bölgeler, finans & yatırım şirketleri.
E-imza web sitesi ile online e-imza oluşturabilirsiniz.
Eimza.la web sitesi ile onlin eolarak e-imza oluşturabilirsiniz. Bilgisayarınıza hiçbir yazılım yüklemeden e-imza lı belge oluşturabilirsiniz. E-imza nızı kullanarak birçok formatta belgeyi e-imzalayabileceğiniz e-imza platformumuz tamamen ücretsiz olup kanuni geçerliliği olan her türlü e-imza ile imzalama yapabilmektedir.
İşte Gönderi Toplu Mail Gönderim Yazılımı
İşte Gönderi hizmeti, iş hayatında elektronik pazarlamanın temel öğelerinden olan Gelişmiş Mail Marketing hizmetidir. İşte Gönderi sitesi tüm pazarlama olanaklarını size web tabanlı olarak sunmaktadır. Web tabanlı olması sayesinde bilgisayarınıza hiçbir program yükleme zahmeti olmadan sadece güvenli giriş yaparak kulanabilirsiniz. Mail Marketing ( Toplu Mail Gönderimi ) temel bilgisayar bilgisine sahip kullanıcıların da kullanabileceği kadar kolay bir kullanıma sahiptir.
MTHS
MTHS Hizmeti, denetime tabi sermaye şirketleri için Kanunun 1524 maddesi gereğince zorunlu kılınmıştır. MTHS Hizmeti sadece Bakanlıktan faaliyetine izin verilen Merkezi veritabanı Hizmet sağlayıcılar ( MTHS ) tarafından tarafından verilebilmektedir. MTHS Hizmetini satın alırken dikkat edilecek unsurlardan biri MTHS Faaliyet belgesi olmasıdır, bir diğer unsur ise MTHS Hizmetini kullanırken gereken doğru bilgilendirme ve destek ile yasal zorunluluk olan bu MTHS Hizmetini yasalara uygun kullanmaktı
Jooble - Türkiye'nin iş ilanları
Normalde aradığınız bilgi almak için ne yapıyorsunuz? Doğrudur, Google, Bing veya Yahoo kullanıyorsunuz. Yukarıdaki web sitelerinin işledikleri gibi Jooble web sitesi de aynı şekilde iş aramanızda yardımcı olacaktır. Arama motorumuz Türkiye’nin iş arama sitelerini tarayıp kendi arama sonuçlarında bütün iş ilanlarını önünüzde göstermekte.
www.hatayticaretrehberi.com
Hatayda bulunan ticarethanelerin haber reklam ve iletişim yüzü
Altın : 146.58
Euro : 4.1506
Dolar : 3.5407
İmkb : 107800
Bizi Takip Edin
Türk Ticaret Rehberi - Türkiye'nin Ticari Firma Rehberi    Müminderesi yolu, Rüstemoğlu Apt. No:42/12, SahrayıCedit- İSTANBUL    Telefon:    +90 216 355 75 37    +90 216 355 75 38    info@turkticaretrehberi.com
© 2000 - 2022 Türk Ticaret Rehberi - www.TurkTicaretRehberi.com - Her Hakkı Saklıdır